Soğuk Sıcak İçecek Otomat kurulumu

SICAK SOĞUK İÇECEK OTOMAT KURULUMU VE TAKİBİ

Soğuk ve sıcak içecek kurulumları diğer otomat çeşitlerinin kurulumlarından çok da farklı değildir. İçecek otomat kurulumu sırasında priz ve içecek otomatlarının yan yana  bulunmalarına özen göstermeniz gerekmektedir. Priz ve içecek otomatı fişinin uzak olması durumunda bir takım kazalar meydana gelebilmektedir. İçecek otomatlarını online olarak satın almanız ardından firmamız tarafından sizlere ücretsiz kurulum imkanı sunulmaktadır. Bu işlem sizleri komplike kurulum aşamalarını gerçekleştirmekten kurtaracaktır. İçecek otomatları kurulumu sırasında yapılan herhangi bir hata otomatın düzgün çalışmamasına sebebiyet verebileceğinden kurulum işlemi mutlaka konusunda uzman olan bireyler tarafından gerçekleştirilmelidir. İçecek otomatlarının fiyatları, otomatın genel özelliklerine göre farklılık göstermektedir. İçecek otomatlarının çoğu kurumsal merkezlerde kullanılmaktadırlar. Bu durumun esas sebebi içecek otomatlarının portatif ürünler olmamasıdır. Son dönemlerde otomat severler için firmamız, portatif nitelikte olan otomatlar da üretmektedir. Bu otomatlar ev ve işyeri içerisinde kullanılmak üzere uygundurlar.

Bir otomatın arızalanmadan çalışabilmesini arzu eden bireylerin periyodik otomat bakımlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu bakımları firmamız sizler için gerçekleştirebilmektedir. Fakat otomat temizliğinin püf noktaları öğrenildiğinde herkes otomat bakımı yapabilir. Periyodik otomat temizliklerimiz ek ücrete tabidirler. Otomatlar içerisinde bulunan rafların yıllık olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Firmamızda bu işlemi sizler için gerçekleştirebilecek olan çalışanlarımız bulunmaktadır. Sizlerin talep ve görüşleri doğrultusunda firmamız her geçen gün hizmetlerine bir yenisini daha eklemektedir.

Otomatlar Ne İşe Yararlar?

Acil ihtiyaçlarınızı gidermek istediğinizde ve çevrenizde sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek herhangi bir süpermarket bulamadığınızda otomatlar sizlerin tüm isteklerini karşılayabilirler. Otomatlar içerisinde bir süpermarkette bulabileceğiniz tüm ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Fakat otomatlarda 4 TL üzerinde fiyatlara sahip olan ürünler satılmamaktadır. İçecek otomat kurulumu ve gıda otomatlarının kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirileceğinden bu işlem için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir politika izleyen firmamız için müşteri görüş ve önerileri büyük önem taşımaktadır. Firmamızda eksik bulduğunuz hizmetleri ve şikayetçi olduğunuz konuları kolaylıkla bizlere iletebilirsiniz. Firmamız eleştiriler konusunda yapıcı bir tutum izlemekte ve her eleştirinin firmayı daha ileriye taşıyacağına inanmaktadır. Bu sebeple her türlü şikayet ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 MOLA VENDİNG OTOMAT SİSTEMLERİ

“KALİTELİ ÜRÜN PRESTİJ SAĞLAR” 0216 471 05 75

 

 

Recent Posts