Kiralık Satılık Otomat Sistemleri

In blog

Kiralık, Satılık, Otomat Sistemleri Mola Vending

Otomat işletim hizmetinden kast edilen; bünyesinde hali hazırda kantin bulunmayan100 fazla çalışanı olan kurumlar  ile firmamız arasında yapılacak olan minimum 3 yıllık otomat işletim sözleşmesi karşılığı otomat başına aylık minimum 2.500 adet tüketim hedefi ve self servis uygulamasıyla bisküvi, sıcak ve soğuk içecek satışlarının ilgili kurumda firmamız kendi işlettiği otomatlar aracılıyla yapmasıdır.

Azami 1 veya 2 metrekarelik yer kullanımıyla; kantin hizmeti mevcut olmayan halka açık kamu, özel kurum, kışlalar, hastane kantinleri ve fabrikalar için ideal çözümlerler sunar.

Tüm bisküvi, sıcak ve soğuk içecek satışlarını kesintisiz ve ekonomik olarak haftanın 7 günü, 24 saati Otomat tarafından self servis yöntemiyle yapılmasıdır.

Kullanıcıların satış otomatlarını rahat kullanabilmesi için gerekli bilgi, doküman ve makine üzerinde bulundurulacak kullanım talimatları sağlanacaktır.

Otomatik Satış Makinelerinin rutin dolum hizmetlerinin planlaması, makine kapasitesi ve tüketim esas alınarak titizlikle yapılır. Makinelerin kesintisiz hizmet vermesi, ürünler ile dolu olması temel çalışma prensibimizdir. Beklenenin üzerinde sarfiyat durumu söz konusu olur ise müşteri hizmetlerimize gelen yazılı/sözlü bildirim akabinde en geç 1 (bir) iş günü içerisinde dolum yapılır. Bunun yanı sıra otomat makinelerimiz üzerindeki telefon numaramızdan 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşarak arıza ihbarında bulunabilirsiniz.

Otomatik Satış Makinelerinde olası arıza durumlarında, müşteri hizmetlerimize gelen yazılı/sözlü bildirim akabinde en geç 1 (bir) iş günü içerisinde arızaya müdahale edilir, mümkün ise yerinde giderilir. Yerinde tamiri mümkün olmayan durumlarda makine değişimi yapılarak en kısa sürede hizmetin devamı sağlanır.

Recent Posts