Kahve Otomat Kurulumu

Kahve Otomat Kurulumu Nasıl Olur?

Kahve otomat kurulumu müşterilerin talepleri doğrultusunda firmamız tarafından gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Kahve otomat kurulumu sırasında otomatın herkesin ulaşabileceği bir bölgede konumlandırılmış olması durumu oldukça önemlidir. Kahve otomat kurulumu işlemi sırasında olası tehlikelerin önlenebilmesi üzere otomat ve prizin birbirleri ile yakın konumlarda bulunmaları durumu oldukça gereklidir. Firmamızdan kahve otomatı satın almanız işleminin hemen ardından firmamız sizlerin zorluk çekmemesi üzere otomatların kurulumunu gerçekleştireceklerdir. Otomat kurulumu konusunda uzman olan elemanlarımız sizlere bu konuda alabileceğiniz en iyi hizmetleri sunacaklardır.Otomat türüne göre otomat kurulumu farklılık göstermektedir. Otomat kurulumu komplike bir işlem olduğundan dolayı her birey tarafından gerçekleştirilememektedir. Kolay bir kurulum deneyimi yaşayabilmek üzere mutlaka konusunda uzman olan bireylerin hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Firmamız, otomat alımı sonrasında gerçekleştireceği kurulum işlemi için ek bir ücret talep etmemektedir.

7/24 sizlere kurulum hizmeti verebilecek donanıma sahip olan elemanlarımız dilediğiniz gün ve saatte otomat kurulumunu gerçekleştireceklerdir. Firmamızın temel misyonu %100 oranında müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ise sadece kaliteli bir hizmet anlayışının benimsenmesi ile gerçekleşmektedir. Verimli ve kaliteli bir hizmet alabilmek üzere vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Kahve tüketimi sıklığı konusunda Türkiye dünyada 23. Sırada yer almaktadır .Kahve ve çay tüketiminin oldukça yaygın olduğu ülkemizde kahve otomatlarının bulunması gereklidir.

Kahve Otomatı Özellikleri Nelerdir?

Kahve otomatları birçok kahve çeşidini 1 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayabilirler. Bu sebeple kahve otomatları kahve severlere büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Kahve otomatları üzerinde yer alan kahve çeşitlerinden bir tanesini seçmeniz ardından kahve çeşidi yanında yer alan butona basmanız kahvenizi hazırlamanız için yeterli olacaktır. Bu ürünler özellikle kurumsal nitelikteki merkezlerde kullanılmaktadırlar. Kahve otomatları, yaklaşık 3 dakika içerisinde 3 kahve çeşidi üretebilmektedirler. Bu sebeple kullanımı oldukça kolay ve hızlı ürünlerdir. Kahve otomatlarını kullanırken, otomat filtrelerinin tıkanmadığı konusunda emin olunması gerekmektedir. Filtresi tıkanan otomatlar çalışmayacaklardır. Verimli bir kahve üretimi için kahve otomatlarının periyodik bakımlarının yapılıyor olması gerekmektedir. Aksi takdirde makineler ısa sürede bozulur ve tamir edilmek durumunda kalırlar.

Kahve Otomat Kurulumu Firmamız Hizmetinizde; Mola Vending  0216 471 05 75

 

Recent Posts