İçecek Otomat Satışı

İçecek Otomat Satışı Kalite ve Bilgi

İçecek otomat satışı oldukça hassas bir konudur ve mutlaka konusunda uzman olan bireyler tarafından gerçekleştirilmeleri gerekmektedir. Firmamız bu sektörde 17 yıldır hizmet vermektedir. 17 yıl, bir sektörü derinlemesine tanıyabilmek üzere yeterli bir süredir. Halkın sevdiği tataların içecek otomatları içerisine konulması durumunda bu otomatlara olan ilgi artacaktır. Fakat sürekli aynı otomattan ürün alan bireyler elde edebilmek istiyorsanız  mutlaka içecek otomatı bakımı yaptırmalısınız. İçecek otomatı bakımı konusunda uzman olan bireyler tarafından yapılabildiği gibi siz müşterilerimiz tarafından da yapılabilmektedir. İçecek otomatlarında periyodik bakım gerçekleştirilmediğinde arızalanma vakaları ile sıkça karşılaşılacaktır. İçecek otomat satışı yapan firmamız sizlere otomat bakımı konusunda bilmeniz gereken tüm detayları anlatacaktır.

İçecek otomatları 100 farklı çeşit içeceğe ev sahipliği yapabilmektedirler. Bu nedenle kurumsal mekanlarda daha çok tercih edilirler. Kurumsal otomat çeşitleri yanında bireysel kullanıma uygun olarak tasarlanan otomat çeşitleri de bulunmaktadır. Fakat bu otomatların kullanımı ne yazık ki ülkemizde yaygın değildir. Firmamız bireysel ve kurumsal tüm otomatların satışlarını yapmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek üzere tasarladığımız hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en iyi otomat satışı yapan firmalarından biri olabilmeyi hedefliyoruz. Firmamız müşteri ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlara uygun olabilecek hizmetleri gerçekleştirir.Yapıcı eleştirileriniz her daim bizler için yol gösterici unsurlardan biri olmuştur. Bu sebeple firmamızdan ürün almanız ardından hizmetimiz hakkında düşündüklerinizi bizler ile paylaşmanız gerekmektedir.

İçecek Otomatı Fiyatları Nedir?

İçecek otomatlarının fiyatları, otomatın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Otomatta bulunan ek özellikler ve yenilikçi unsurlar genellikle ek ücret ödemenizi gerektirirler. Otomat çeşitleri arasından sizlere en verimli hizmeti sunabileceğiniz ürünü belirlemeniz ardından bu ürünü bir an önce satın almak istersiniz.Firmamızdan otomat satın almanızdan sonra yaklaşık olarak 3 gün içerisinde sipariş ettiğiniz otomatlarınız belirttiğiniz adrese gönderileceklerdir. Dilerseniz ürünlerin ücretsiz kurulumları da gerçekleştirilebilmektedir. Kurulum konusunda bizlerden destek almanız oldukça faydalı olacaktır. İçecek otomatı kurulumu oldukça hassas ve uğraş isteyen bir işlemdir ve bu işlem sırasında yapılacak herhangi bir hata içecek otomatınızın  arızalanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Mola Vending Otomat Sistemleri (Kalitenin ve Garantinin İletişimi):  0216 471 05 75

 

 

Recent Posts